У Криворізькій ТГ відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що з 15 по 21 травня поточного року в Україні проходив перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

З метою формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння життєвими навичками безпечної поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій, в закладах освіти Криворізької сільської громади було проведено низку тематичних заходів в рамках зазначеного Тижня.

Здобувачі освіти взяли активну участь у єдиному національному уроці «Безпечна дорога додому», виховних годинах і заняттях.

Педагоги навчальних закладів підготували цікаві та корисні матеріали з основ безпеки дорожнього руху, попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, правил поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо.