У Криворізькій сільській громаді відзначили День вишиванки

Щороку у третій четвер травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, не прив’язане до жодного державного чи релігійного свята, сприяє єднанню українців незалежно від статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів.

Вишиванка – це не тільки елемент одягу й атрибут патріотичного кітчу – це дещо більше: святе, духовне – генетична пам’ять, у якій зашифрований особливий код нації. У цей день кожен охочий одягає вишиванку і виходить у ній на роботу, в університет, школу, садочок чи просто на прогулянку. Участь у відзначенні Дня вишиванки – це вираження своєї національної та громадянської позиції, освіченості
і духовної свідомості.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що заклади освіти та культури Криворізької ТГ долучились до святкування одного з найбільших самобутніх свят, приуроченого до розквіту української культури, що нагадує про важливість збереження нашої народної традиції.

Виховні години, тематичні виставки, фотосесії, флешмоби відбулися у різних населених пунктах громади.