Криворізька ТГ долучилася до онлайн-марафону «ВзаємоДіЯ»

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.

Протягом травня 2023 року, з метою об’єднання зусиль для забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні, відбувся Всеукраїнський онлайн-марафон «ВзаємоДіЯ», у рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках проєкту СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.

Захід було проведено за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної установи «Український інститут розвитку освіти».

Участь в онлайн-марафоні взяли фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради та педагоги закладів дошкільної освіти громади.

Під час заходу учасники розглянули ряд питань:

- нормативно-правове забезпечення діяльності закладів дошкільної освіти;

- нормативно-правове забезпечення освіти дітей з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти;

- нормативно-правове забезпечення діяльності закладів дошкільної освіти в організації охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- організація освітнього процесу для дітей дошкільного віку у змішаному форматі;

- організація психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків.

Також у рамках онлайн-марафону проведено вебінари і тренінги із зазначених питань.