У закладах освіти Криворізької громади розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

14-20 листопада в Україні відбуватиметься другий етап Тижня безпеки дорожнього руху. Під час Тижня здійснюватиметься низка заходів, покликаних привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах.

З метою формування у здобувачів освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті і в разі виникнення надзвичайних ситуацій-  в рамках реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі заплановані наступні заходи .

Для учнів початкової школи:

- перегляд мультфільмів з теми безпеки дорожнього руху ;

- конкурс малюнків «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай»;

- інтерактивна гра-подорож «Безпека на дорозі».

Для учнів середньої школи :

- цикл практичних занять з безпечної поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо;

-віртуальна тематична книжкова виставка «Я – пішохід»;

- інтелектуальна гра «Безпека- понад усе».

Для учнів старшої школи:

- оформлення віртуальної тематичної книжкової виставки «Безпечна країна».

А також на цьому тижні буде проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна» (1-11класи).