Проведення профілактичного онлайн-заняття - Єдиного урока безпеки з закладами загальної середньої освіти Криворізької сільської ради

15 грудня 2022 року провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області Шатохіним Андрієм Володимировичем було проведено профілактичне онлайн-заняття - Єдиний урок безпеки з закладами загальної середньої освіти Криворізької сільської ради. Прийняли участь більше 100 учнів. Під час зустрічі були розглянуті питання пожежної безпеки, правила поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами, дії під час сигналу «Повітряна тривога» та дії під час артилерійських обстрілів.