Криворізька сільська громада долучилася до обласної культурно-мистецької акції «Вишиваю собі оберіг»

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що з метою популяризації серед дітей та молоді символів українського народу і виховання поваги до них, почуття національної гідності облдержадміністрацією з 01 по 18 травня 2023 року проводиться культурно-мистецька акція «Вишиваю собі оберіг».

12 квітня у Криворізькій громаді відбувся майстер-клас з вишивки в рамках зазначеної акції. Учасники вишивали троянду – символ любові та родючості, традиційними кольорами – червоним і чорним.

Вишивка для українського народу – невід’ємна частина культури та важливий спосіб національного самовираження. Українська вишиванка з давніх-давен вважалась одним із найміцніших оберегів від злих думок, поглядів і нещасть, адже в кожному її візерунку втілювався унікальний код.