Кінець осені видався насиченим на різноманітні обласні заходи

• Переглядів: 34

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що наприкінці листопада поточного року відбулися такі заходи: година обговорення нормативних документів у сфері освіти, робоча онлайн-нарада з питань реалізації проєктів, тренінг «Посилення спроможності місцевих механізмів взаємодії в галузі протидії торгівлі людьми».

Участь представників Криворізької сільської громади в годині обговорення нормативних документів

• Переглядів: 15

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома, що 21.11.2023 на платформі Google Meet відбулася щотижнева година обговорення нормативних документів у сфері освіти.