В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи До уваги

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи

• Переглядів: 58

Його встановлено указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Минув другий День освіти Донеччини під гаслом «Єднаймось для перемоги!» До уваги

Минув другий День освіти Донеччини під гаслом «Єднаймось для перемоги!»

• Переглядів: 16

16 листопада 2023 року на базі Національної академії педагогічних наук України у Києві відбувся другий День освіти Донеччини під гаслом «Єднаймось для перемоги!». Його мета – обговорити перспективи розвитку та стратегії підвищення якості освіти в умовах воєнного стану, цифрової трансформації в освіті; обмін досвідом міжрегіональної співпраці; консолідація педагогічних працівників регіонів України.

День перший: делегація Криворізької ТГ бере участь у заходах в рамках Днів освіти Донеччини До уваги

• Переглядів: 46

15-16 листопада в м. Києві на базі Національної академії педагогічних наук України відбуватимуться Дні освіти Донеччини під гаслом «Єднаймося для перемоги!».

Участь представників Криворізької ТГ у черговій обласній годині обговорення

• Переглядів: 53

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 07 листопада поточного року за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації в режимі онлайн відбулася година обговорення нормативних документів у сфері освіти.

Відбувся обласний семінар з питань менеджменту у сфері культури

• Переглядів: 57

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 03 листопада 2023 року в рамках фестивалю «Культурні метри» відбувся семінар-практикум для керівників відділів культури, керівників та працівників закладів культури «Ефективний менеджмент у сфері культури».