2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства До уваги

2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства

• Переглядів: 33

2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.  У цей день 1949 року на 4-й сесії Генеральної Асамблеї ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року. За даними ООН в світі налічувалося понад 40 мільйонів осіб, які є жертвами сучасних форм рабства, при цьому 71 відсоток з них – жінки та дівчата.

Кінець осені видався насиченим на різноманітні обласні заходи

• Переглядів: 34

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що наприкінці листопада поточного року відбулися такі заходи: година обговорення нормативних документів у сфері освіти, робоча онлайн-нарада з питань реалізації проєктів, тренінг «Посилення спроможності місцевих механізмів взаємодії в галузі протидії торгівлі людьми».

Участь представників Криворізької сільської громади в годині обговорення нормативних документів

• Переглядів: 13

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома, що 21.11.2023 на платформі Google Meet відбулася щотижнева година обговорення нормативних документів у сфері освіти.