У Криворізькій ТГ проведено низку заходів до Дня боротьби з торгівлею людьми

• Переглядів: 52

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також про необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

Нормативні документи у сфері освіти: відбулася чергова година обговорення

• Переглядів: 55

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 17 жовтня поточного року за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації в режимі онлайн відбулася нарада з керівниками органів управління освітою рад територіальних громад, військових адміністрацій щодо питань нормативно-правової бази освітньої сфери.

Відбулася онлайн-консультація у рамках проєкту «1325: від теорії до аудиту безпеки території»

• Переглядів: 132

«Аудит безпеки території – це просто», – сказала експертка проєкту «1325: від теорії до аудиту безпеки території» Анастасія Ненька і довела це на консультативній зустрічі з робочою групою Криворізької громади.

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми До уваги

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

• Переглядів: 66

18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський День боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Відбувся обласний семінар з питань збереження фольклорної спадщини

• Переглядів: 36

12 жовтня 2023 року за ініціативи Донецького обласного навчально-методичного центру культури в онлайн-форматі відбувся обласний тренінг для працівників культури, музейних спеціалістів, фольклористів, дослідників та інших зацікавлених осіб.

Як розвивати молодіжне, соціальне підприємництво та популяризувати стартапи в Україні?

• Переглядів: 52

Саме цим темам було присвячено онлайн-обговорення, до участі в якому, за результатами відбору, долучилась фахівець гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Ольга Швець.