Участь представників Криворізької ТГ у черговій обласній годині обговорення

• Переглядів: 55

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 07 листопада поточного року за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації в режимі онлайн відбулася година обговорення нормативних документів у сфері освіти.

Відбувся обласний семінар з питань менеджменту у сфері культури

• Переглядів: 57

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 03 листопада 2023 року в рамках фестивалю «Культурні метри» відбувся семінар-практикум для керівників відділів культури, керівників та працівників закладів культури «Ефективний менеджмент у сфері культури».

Молодіжні працівники та працівниці Донеччини пройшли навчання другого етапу проєкту «Молодіжна робота під час війни #вГору»

• Переглядів: 63

З 28 по 31 жовтня двадцять представниць/ків громад Донеччини, які працюють в молодіжних центрах, хабах та громадських організаціях, пройшли навчання з теми «Стратегічне планування молодіжної роботи» в рамках другого етапу проєкту «Молодіжна робота під час війни #вГору».

Безпека громадян – це шлях до успіху громади! До уваги

Безпека громадян – це шлях до успіху громади!

• Переглядів: 55

«Аудит безпеки територій – ініціатива, ідея якої знайома і близька кожному і кожній. Хоча б раз у житті людина замислювалася над питаннями: чи безпечно мені та моїм близьким повертатися пізно ввечері; чи легко знайти за адресою, знаходячись у незнайомому місці, будинок; чи можна піднятися до власної квартири чи іншого потрібного місця з важкими речами, дитячою коляскою тощо. Саме ці та інші питання і є основою аудиту безпеки територій.  На сьогодні подібні ініціативи працюють в багатьох країнах», – зазначила координаторка Коаліції 1325 Анастасія Ненька.

День української писемності та мови-2023 До уваги

День української писемності та мови-2023

• Переглядів: 61

Українська мова — одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це і зараз визнана однією з найкрасивіших мов у світі.