У червні продовжуються робочі наради обласних структур

Протягом 04-07 червня 2024 року за участю представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради проведено зустрічі: департаменту освіти і науки та управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Традиційна нарада ДОН була присвячена питанню забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти у 2024-2025 навчальному році.

Під час наради управління сім'ї, молоді та масових заходів НПВ розглядалися питання: заходи з нагоди відзначення Дня батька, затвердження Порядку та умови надання у 2024 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.