Криворізька СТГ долучається до обласних заходів з нагоди Дня батька

З 2019 року в Україні офіційно відзначається День батька. Це свято присвячене всім татам, які роблять неоціненний внесок у життя своїх дітей та сімей.

В Україні День батька відзначається в третю неділю червня – цього року цей день припадає на 16 червня.

З нагоди цього свята, протягом тижня, в закладах освіти та культури громади запланована низка заходів  для:

- ознайомлення дітей з історією цього свята та традиціями святкування;

- збереження пам’яті про найдорожчих людей – своїх рідних;

- виховання почуття любові, пошани до батька, свого роду;

- усвідомлення того, що ми маємо обов’язки перед батьками - і не можна нехтувати ними.

Напередодні Дня батька управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації ініційовано збір посилки для привітання батьків-військовослужбовців.

Діти нашої громади виготовили тематичні листівки із побажаннями міцного здоров'я, незламної волі, швидкої перемоги та щасливого повернення до своїх родин, малюнки, поробки, символічні сувеніри та інше.

Сьогодні, в умовах жорстокої війни, розв'язаної російською федерацією проти України, День батька набуває особливого значення. Тисячі українських батьків мужньо стали на захист Батьківщини, ризикуючи своїм життям заради майбутнього своїх дітей та всієї країни.

Цей день є чудовою можливістю нагадати один одному про свою любов, повагу та підтримку.