22 січня - День Соборності України До уваги

22 січня - День Соборності України

• Переглядів: 19

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.

На початку нового року проведено обласні онлайн-заходи

• Переглядів: 48

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 03 січня 2024 року у дистанційному форматі відбулися заходи: нарада управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю і робоча зустріч департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Відбулася святкова зустріч учасників інформаційної акції «Ми є. Були. І будем ми!»

• Переглядів: 25

25 грудня у режимі онлайн відбулась святкова зустріч учасників інформаційної акції «Ми є. Були. І будем ми!», до участі в якій долучилась активна молодь Криворізької сільської територіальної громади.