До уваги батьків категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки відповідно до Закону України До уваги

• Переглядів: 210

Відділ соціальної політики Криворізької сільської ради відповідно до листа Донецької обласної адміністрації Департаменту Соціального Захисту Населення №01-19/9516/0/201-21 від 22.12.2021 проводить до 28.12.2021 збір заяв до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в гірських місцевостях ДТВО ПВДМ «Соколята», ДОВ «Артек-Прикарпаття».

Звертаємо увагу випускників 11 класів та іх батьків! До уваги

Звертаємо увагу випускників 11 класів та іх батьків!

• Переглядів: 237

Звертаємо увагу випускників 11 класів та іх батьків! Розпочато добір кандидатів на навчання до ЗВО МВС України. За додатковою інформацією звертатись до сектору кадрового забезпечення ВП №1 (м.Добропілля) Покровського РУП ГУНП в Донецькій області за адресою м. Добропілля вул. Першотравнева б. 52, каб. 27, або за номером телефону 0506259077 +380508148477 (вайбер, телеграмм)

12 грудня Добропільські рятувальники нагадали населенню: «Порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів»

• Переглядів: 299

Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення

• Переглядів: 246

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.