Звертаємо увагу випускників 11 класів та іх батьків! Розпочато добір кандидатів на навчання до ЗВО МВС України. За додатковою інформацією звертатись до сектору кадрового забезпечення ВП №1 (м.Добропілля) Покровського РУП ГУНП в Донецькій області за адресою м. Добропілля вул. Першотравнева б. 52, каб. 27, або за номером телефону 0506259077 +380508148477 (вайбер, телеграмм)
12 грудня Добропільські рятувальники нагадали населенню: «Порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів»
Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.
Теплі осінні дні сприяють тому, що громадяни на власних присадибних ділянках активно наводять лад, спалюючи суху траву. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються і завдають шкоду як господарствам, так і становлять загрозу здоров’ю та життю людини. Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні тим, що за короткий проміжок часу набирають великих розмірів. Гасіння таких пожеж пов’язано з подоланням великих труднощів, затратою значних матеріальних засобів і людських ресурсів. Більшість випадків пожеж на відкритих територіях стаються саме через людський фактор і елементарне недотримання людьми правил безпеки. До загорання може призвести кинутий недопалок чи сірник або необережне поводження з вогнем при розведенні багаття.
Нещодавно розпочався опалювальний сезон, тому у житлових будинках, які мають пічне опалення, необхідно звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки, аби не трапилось біди. Досить часто причиною пожеж є те, що люди не оглядають печі перед початком, а також протягом опалювального сезону. Зважаючи на це, рятувальники закликають громадян перевірити справність печі та димоходу, відремонтувати їх, почистити сажу, щоб не сталось її займання, заштукатурити та побілити усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали. Також біля кожної печі перед топковим отвором на підлозі слід прибити металевий лист, а попіл та шлаки, які видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця. Важливо пам’ятати, що категорично заборонено залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними дітям, застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини. В жодному разі не дозволено сушити й складати на піч одяг, дрова чи інші горючі предмети, адже це призводить до загорання та поширення вогню.