СБУ закликає українців бути пильними і дотримуватися безпекових рекомендацій

  • 114

Шановні мешканці Донеччини!

Вітаємо всіх з різдвяними та новорічними святами! Щиро бажаємо перемоги та миру у прийдешньому році!

Під час важливого для українців свята – Різдва Христового – кожен із нас повинен з особливою увагою поставитися до громадської та власної безпеки.

У цей складний для нас час не варто забувати про можливі провокації з боку російських окупаційних військ. Звертаємо вашу увагу на необхідність дотримання норм чинного законодавства.

Нагадаємо, що зважаючи на широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України, а також через те, що в Донецькій області ведуться активні бойові дії та існує реальна загроза життю та здоров’ю цивільного населення області, часи комендантської години в регіоні не змінювались.

Так, у період з 25 грудня 2022 року до 19 січня 2023 року комендантська година діє, як зазвичай, з 21 години 00 хвилин і триватиме до 05 години 00 хвилин.

Враховуючи зазначене, закликаємо:
• дотримуватися комендантської години, встановленої для Донецької області;
• не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і перебувати в укриттях;
• обмежити відвідування масових заходів у публічних і громадських місцях; долучатись до участі у новорічних та різдвяних богослужіннях дистанційно – завдяки перегляду трансляції на телебаченні та в інтернеті.
• повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які перебувають у неналежних місцях.

Та головне, у будь-який час – допомагати українським захисникам наближати нашу Перемогу! Все буде Україна! Нехай Бог береже вас та ваших близьких!

Фото без опису