До Дня Конституції України   гуманітарним відділом Криворізької сільської ради заплановано низку заходів

До Дня Конституції України гуманітарним відділом Криворізької сільської ради заплановано низку заходів

• Переглядів: 266

З нагоди 25-ї річниці Конституції України на території Криворізької сільської ради будуть проведені різноманітні заходи. До уваги мешканців громади урочисті церемонії, виставки, вікторини, правові заходи.

Як відпочивати на пляжі без шкоди для здоров’я ?

• Переглядів: 338

Літо – пора відпусток і відпочинку. Після тривалого карантину перспектива вирватися на пляж, морське  узбережжя, або  на ставок у сусідньому селі, вже видається райською подорожжю. То як же відпочити без загрози зараження на коронавірус?

сесія 24.06.2021 року

• Переглядів: 230

Вакцинація від COVID-19. Головні питання

• Переглядів: 178

Масштабна кампанія з вакцинації, що розпочалася навесні набирає оберти. Мільйони людей у всьому світі вже встигли отримати щеплення проти COVID-19.

Тестування на коронавірус

• Переглядів: 1094

У період пандемії ніхто з нас не має стовідсоткового захисту від зараження. І підступність нового вірусу в тому, що якийсь час (мінімум – кілька днів) він може не давати знати про себе жодними проявами, а може і зовсім протікати безсимптомно.

Набір на тренінг з теми: «Запобігання та протидія сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства в публічних просторах та закладах»

• Переглядів: 266

ГО «Твори Добропілля» оголошує набір на тренінг з теми: «Запобігання та протидія сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства в публічних просторах та закладах», який проводиться в рамках проєкту «Табір рівності - стоп домагання».