Заходи пожежної безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят До уваги

Заходи пожежної безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят

• Переглядів: 107

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Оселі прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій

УВАГА! З 02 СІЧНЯ 2023 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНА ЕВАКУАЦІЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

• Переглядів: 124

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини. Через активні бойові дії потрібно, щоб якомога більше людей покинули область вже зараз, виїхавши у безпечніші регіони України. Бо зараз найважливіше - зберегти життя!