Добропільські рятувальники закликають дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення

Нещодавно розпочався опалювальний сезон, тому у житлових будинках, які мають пічне опалення, необхідно звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки, аби не трапилось біди. Досить часто причиною пожеж є те, що люди не оглядають печі перед початком, а також протягом опалювального сезону. Зважаючи на це, рятувальники закликають громадян перевірити справність печі та димоходу, відремонтувати їх, почистити сажу, щоб не сталось її займання, заштукатурити та побілити усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали. Також біля кожної печі перед топковим отвором на підлозі слід прибити металевий лист, а попіл та шлаки, які видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця. Важливо пам’ятати, що категорично заборонено залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними дітям, застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини.  В жодному разі не дозволено сушити й складати на піч одяг, дрова чи інші горючі предмети, адже це призводить до загорання та поширення вогню.

Рятувальники Добропільщини закликають  громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, адже так ви зможете запобігти надзвичайній ситуації.