Діти Криворізької громади долучилися до проєкту «Час зимових історій»

• Переглядів: 224

Насичений подіями рік добігає кінця, і настає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю День Святого Миколая сприймають діти, які чекають подарунків та ласощів. Особливо такої уваги потребують пільгові категорії дітей.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

• Переглядів: 226

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що вже сьогодні на площі села Криворіжжя засяє головна новорічна ялинка громади!

УВАГА! Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «Новорічна мрія»

• Переглядів: 195

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

• Переглядів: 205

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.