З ДНЕМ БАТЬКА! До уваги

З ДНЕМ БАТЬКА!

• Переглядів: 35

Раніше офіційного свята татусів в Україні не існувало, хоча неформально батьків часом вітали в третю неділю червня, а інколи в третю неділю вересня. Так було до 2019 року, коли президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким було започатковано офіційне святкування Дня батька. Припадає воно щороку тепер на третю неділю червня.

Про участь в акції “Літо з “Вивчаю – не чекаю”

• Переглядів: 41

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною неурядовою організацією Stichting War Child з 21 травня по 07 червня 2024 року було проведено акцію “Літо з “Вивчаю – не чекаю”.

Відбулася чергова онлайн-нарада ДОН

• Переглядів: 40

11 червня під головуванням директора департаменту освіти і науки Донецької ОДА Тетяни Сідашевої відбулася чергова в цьому році нарада з керівниками органів управління освітою рад територіальних громад.