З початку поточного року податківцями Донеччини виявлено порушень у сфері готівкових операцій на суму 5 млн грн

• Переглядів: 184

Розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням РРО завжди є в центрі особливої уваги та контролю з боку ГУ ДПС у Донецькій області.

На 100 млн грн більше надійшло плати за землю у поточному році від землекористувачів Донеччини

• Переглядів: 226

За перше півріччя 2021 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 586 млн грн плати за землю, що на 20,8%, або на 100,9 млн грн більше за торішні показники.

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що згідно з п. п. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які пе

• Переглядів: 208

Одним з важливих завдань для податкової служби на сьогодні є забезпечення єдиних правил для всіх учасників ринку, протидія нечесній конкуренції і схемам ухилення від оподаткування та боротьба з тіньовою економікою. Тому підрозділами аудиту Донеччини першочергова увага приділяється проведенню перевірок суб’єктів господарювання, що мають ризики в своїй діяльності.

Донеччина: 64 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень передано до правоохоронних органів з початку 2021 року

• Переглядів: 247

У січні-травні поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України 64 матеріали, за якими встановлено збитки бюджету на суму більше 7 млрд 190 млн грн та виявлено легалізованих доходів, одержаних злочинним шляхом, на 4 млрд 651 млн гривень.

4,8 млн грн штрафів сплатять порушники готівкових розрахунків у Донецькому регіоні

• Переглядів: 191

Завдяки сучасним рішенням використання РРО стає швидким, простішим та доступним, а рівні правила для всіх учасників відносин у сфері застосування РРО забезпечують фахівці Податкової Донеччини. За 5 місяців поточного року засобами РРО при продажу товарів (послуг) проведено розрахункових операцій на суму близько 5,5 млрд гривень.

Донеччина: за п’ять місяців до держбюджету надійшло на 63 відсотка більше за рахунок податку на прибуток

• Переглядів: 219

До державної скарбниці України протягом 5 місяців 2021 року платники податків Донецького регіону сплатили 6 млрд 310 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що на 63% більше за торішні показники.

• Переглядів: 202

Бізнесмени Донеччини сплатили єдиного податку більше на 53 млн грн у порівнянні з минулим роком

• Переглядів: 196

Суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-травень 2021 року сплатили до місцевих бюджетів області 478,9 млн грн єдиного податку, що на 53 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

З початку року аудитом Донеччини за результатами документальних перевірок донараховано майже 227 млн гривень

• Переглядів: 183