На 100 млн грн більше надійшло плати за землю у поточному році від землекористувачів Донеччини

  • 246

За перше півріччя 2021 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 586 млн грн плати за землю, що на 20,8%, або на 100,9 млн грн більше за торішні показники.

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 531,7 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 54,3 млн гривень.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-червня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8 відсотків.

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполя – майже 138,5 млн грн, землекористувачі м. Краматорськ поповнили бюджет на 66 млн грн, а м. Слов’янськ та м. Покровськ майже однаково – по 64,9 млн грн та 64,1 млн грн відповідно.

Податкова служба Донеччини нагадує, що нарахування сум податку за землю фізичним особам було проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2021 року. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

 

Підписатися на Facebook 

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал

t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube

youtube.com/TaxUkraine

youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot

 

 

#ЗемельнийПодаток, #надходження, #ДПС_Донеччина

 


Фото без опису