Майже 487 мільйонів гривень екологічного податку надійшло на захист довкілля Донеччини

• Переглядів: 233

Донеччина є одним з найпотужніших індустріальних регіонів України. Але індустріальний розвиток Донецької області має не тільки позитивні сторони. На території області розташована значна кількість великих підприємств гірничовидобувної, металургійної, хімічної, машинобудівної та агропромислової галузей. Майже вся територія Донецької області залучена до господарського обороту, що призводить до значного навантаження на природні ресурси та до серйозних екологічних проблем. Тому контроль за справлянням екологічного податку, як одного з фінансових компенсаторів шкоди, що завдається природі, є і залишатиметься одним з актуальних завдань органів податкової служби області.

Більше 105 мільйонів гривень отримав місцевий бюджет Донеччини від роздрібної торгівлі підакцизними товарами

• Переглядів: 198

За січень-травень 2021 року до місцевих скарбниць Донецького регіону  платниками податків сплачено 105,6 млн гривень акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, що на 5,9 млн грн більше за торішні показники.

Землекористувачі Донеччини сплатили до бюджету більше 485 мільйонів гривень

• Переглядів: 208

За п`ять місяців 2021 року власники та орендарі земельних ділянок – юридичні і фізичні особи Донеччини сплатили до місцевих бюджетів області 485,2 млн грн земельного податку.

У поточному році бюджет Донеччини отримав єдиного внеску майже 4 мільярди гривень

• Переглядів: 418

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування - це обов’язковий внесок, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці найманих працівників. Сплачуючи єдиний внесок, роботодавці гарантують працівникам наявність у них страхового стажу, що, безумовно, є запорукою пенсійного забезпечення у майбутньому. Адже наявність страхового стажу – це обов’язкова умова для отримання пенсійного забезпечення.

Бізнес Донеччини за І квартал 2021 року задекларував більше 20 млрд грн отриманих доходів

• Переглядів: 234

У травні 2021 року закінчилась кампанія декларування податку на прибуток підприємств за 1 квартал 2021 року – 456 юридичних осіб області задекларували результати своєї діяльності. Так, при отриманих доходах за цей звітний період у сумі більш, ніж 21 млрд гривень:

Боротьба з контрафактом: Податкова Донеччини досліджує інтернет-магазини

• Переглядів: 212

Щорічно державний бюджет втрачає мільярди гривень внаслідок дії тіньового ринку виробництва алкоголю. Крім того, на сьогодні все ще доступна можливість замовити нелегальну продукцію через інтернет. Тому Головним управлінням ДПС в Донецькій області ведеться постійний моніторинг мережи інтернет з метою боротьби з нелегальним ринком алкоголю.

Бізнес Донеччини зареєстрував 692 програмних реєстратора розрахункових операцій

• Переглядів: 238

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що за період з 01 серпня 2020 року по поточну дату, 579 платників Донецької області (54 юридичні особи та 525 підприємців) скористались безкоштовними програмними рішеннями від ДПС та зареєстрували 692 програмних реєстратора розрахункових операцій (далі – програмні РРО, ПРРО).