4,8 млн грн штрафів сплатять порушники готівкових розрахунків у Донецькому регіоні

  • 174

Завдяки сучасним рішенням використання РРО стає швидким, простішим та доступним, а рівні правила для всіх учасників відносин у сфері застосування РРО забезпечують фахівці Податкової Донеччини. За 5 місяців поточного року засобами РРО при продажу товарів (послуг) проведено розрахункових операцій на суму близько 5,5 млрд гривень.

За січень-травень 2021 року співробітниками підрозділу фактичних перевірок управління податкового аудиту області проведено 66 результативних перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій при обігу підакцизних товарів. Як результат – встановлено факти порушення касової дисципліни та донараховано порушникам 4,8 млн грн штрафних санкцій, з яких 0,8 млн грн вже сплачено до бюджету.

Податкова служба Донеччини нагадує, що з 01 січня 2022 року РРО застосовуватимуть всі платники єдиного податку 2-4 групи. І саме час всім підприємцям та громадянам уважно придивитися до переваг програмних РРО:

 

  • реєстрація ПРРО через Електронний кабінет;
  • фіксування дати, часу та деталей розрахункової операції;
  • можливість використання контрольно-звітної інформації, що передається від пристрою (чеки): суб’єктами господарювання – для самоконтролю та громадянами – для захисту своїх прав, як споживачів;
  • відмова від друку паперових чеків;
  • безкоштовне програмне забезпечення та інтерфейси користувачів — суб’єктів господарювання та покупців;
  • сканування штрих-коду для отримання ціни товару з бази даних;
  • можливість використовування офлайн.

 

Суб’єкти господарювання можуть зареєструвати ПРРО, скориставшись безкоштовним програмним рішенням, яке розміщено на вебсайті ДПС України у банері «Програмні РРО» за наступним посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Крім того, банер також містить нормативно-правові акти, відеоуроки щодо процедури реєстрації ПРРО, отримання електронних ключів у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС, інструкції щодо заповнення та подання форм, інформаційні повідомлення щодо оновлення версій безкоштовних програмних рішень, контакти відповідальних осіб ДПС, які надають роз’яснення, пов’язані з роботою ПРРО, тощо.

Податкова Донеччини акцентує увагу, що запровадження програмного РРО стане ефективним інструментом контролю за проведенням розрахункових операцій з боку держави та зручним електронним сервісом для користувачів РРО і громадян-покупців.

 

Підписатися на Facebook 

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал

t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube

youtube.com/TaxUkraine

youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot

 

#ПРРО, #перевірки, #ДПС_Донеччина