З доходів мешканців Донеччини до бюджетів сплачено більше 4,6 млрд гривень

• Переглядів: 234

За січень-квітень 2021 року до зведеного бюджету країни від платників Донецької області надійшло 4 млрд 637 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 723 млн грн перевищує показники відповідного періоду 2020 року. Податок на доходи фізичних осіб залишається одним з основних бюджетоутворюючих елементів, на нього припадає 55,8% від усіх перерахувань суб’єктів господарювання області.

Більше мільярду гривень ПДВ спрямували платники Донеччини до держбюджету

• Переглядів: 185

За підсумками січня-квітня 2021 року на Донеччині до держбюджету сплачено 1 млрд 167 млн грн податку на додану вартість, що на чверть, або на 235 млн грн перевищує аналогічні показники минулого року.

Більше 4 мільйонів штрафних санкцій донараховано Податковою Донеччини за порушення у сфері використання РРО

• Переглядів: 204

За 4 місяці поточного року по Донецькому регіону проведено розрахункових операцій при продажу товарів (послуг) за допомогою РРО на суму 4,2 млрд гривень.

За рахунок контрольно-перевірочної роботи аудита Донеччини  держбюджет додатково отримав майже 18 млн гривень

За рахунок контрольно-перевірочної роботи аудита Донеччини держбюджет додатково отримав майже 18 млн гривень

• Переглядів: 266

Упродовж січня-квітня 2021 року підрозділами аудиту ГУ ДПС у Донецькій області завершено та узгоджено 547 документальних перевірок, за результатами яких до бюджетів усіх рівнів було донараховано 209,7 млн гривень.

Власники та орендарі земель Донеччини поповнили місцеві бюджети 389 мільйонами гривень

• Переглядів: 236

За чотири місяці 2021 року місцеві бюджети Донецької області отримали 389,1 млн грн плати за землю, що більше за торішні показники на третину, або на 99 млн гривень. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 358,9 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 30,2 млн гривень.

На соціальні потреби громади Донеччини отримали більше 4,7 млрд гривень

• Переглядів: 221

Спільні заходи з органами місцевої влади, покращення обслуговування платників та проведення роз’яснювальної роботи щодо застосування норм податкового законодавства дозволило забезпечити  за січень-квітень 2021 року надходження від бізнес-спільноти Донеччини до місцевих бюджетів у сумі 4 млрд 706 млн грн, що на 774,4 млн грн більше торішніх показників.