Участь представників гуманітарного відділу в обласному Онлайн - семінарі

З метою активізації роботи щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації 11 серпня 2022 року організовано онлайн - семінар із залученням представників  Головного управління Національної поліції в Донецькій області, експерту Фонду ООН у галузі народонаселення.  У заході прийняли участь начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас та головний спеціаліст відділу Тетяна Стащенко.

Під час семінару розглянуто наступні питання: «Порядок взаємодії суб?єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», зокрема з питань здійснення інформаційно - роз’яснювальної роботи з постраждалими особами щодо порядку встановлення статусу та прав на соціальнии? захист; «Реалізація державноі? політики у сфері запобігання та протидіі? домашньому насильству, з питань захисту прав осіб, які постраждали від домашнього насильства, зокрема права на безоплатну правову допомогу та порядок і?і? отримання».