Участь у конкурсі Web-вітрина «Поруч із генієм»

Протягом 25.04.2022-30.06.2022  Донецьким обласним ІППО було проведено Web-вітрину «Поруч із генієм» для педагогів, які працюють з обдарованою молоддю з метою визначення та узагальнення ефективних практик організації освітнього процесу в дистанційній формі або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для його учасників.

Огляд-конкурс Web - вітрина «Поруч із генієм» є щорічним. Участь у конкурсі дала змогу педагогам-наставникам, які працюють з обдарованою молоддю, випробувати свої сили у фаховому змаганні та сприяла поширенню передового педагогічного досвіду.

За підсумками огляду-конкурсу переможців нагороджено дипломами.

Вітаємо Людмилу Олександрівну Шевчук, заступника директора Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради, яка взяла участь у номінації «Опис авторського методичного прийому «Особливості роботи педагога з обдарованими учнями під час освітнього процесу дистанційній формі або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для його учасників» та увійшла до списку переможців цього конкурсу.

Бажаємо Вам натхнення, творчості, подальших успіхів і перемог!