Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у Криворізькій сільській територіальній громаді

Організатор громадського обговорення – Криворізька сільська військова адміністрація.

14 липня 2023 року на офіційному сайті сільської військової адміністрації в розділі «Оголошення» було висвітлено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у громаді.

З 14 липня 2023 року по 14 вересня 2023 року Криворізька сільська військова адміністрація проводила громадське обговорення щодо перейменування вулиць у  населених пунктах громади, а саме:

- село Криворіжжя:вул. Маяковського –вул. Річкова;

- село Завидо – Кудашеве: вул. Матросова – вул. Солов’їна,

вул. Гутника – вул. Квітуча;

- село Гуліве: вул. Пункінська – вул. Затишна;

- село Кам’янка: вул. Астахова – вул. Лісова;

- село Василівка: вул. Чкалова  - вул.   Сонячна.

Учасники обговорення мали змогу подати пропозиції (зауваження) у письмовій чи усній формі, надіслати електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 2 місяців з дня висвітлення оголошення.

Тел.:0991868245

Поштова адреса: 85030, вул. Центральна, 103, с. Криворіжжя

Електронна адреса: krv.va@dn.gov.ua

Протягом терміну обговорення надійшло одне письмове колективне звернення від мешканців села Звидо – Кудашеве про залишення  найменування вулиці Гутника, яка іменована на честь односельця.

Узагальнивши результати обговорення та оприлюднивши даний звіт на офіційному вебсайті військової адміністрації у строк, передбачений чинним законодавством, дане питання буде внесено на розгляд комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків сільської ради.

За рекомендаціями комісії щодо перейменування чи не перейменування даної вулиці в селі Завидо -  Кудашеве Криворізької сільської територіальної громади та перейменування вулиць громади по яких не надходило пропозицій буде підготовлено відповідний проєкт розпорядження начальника сільської  військової адміністрації та подано йому на підпис.