До уваги мешканців Криворізької територіальної громади До уваги

До уваги мешканців Криворізької територіальної громади

• Переглядів: 49

До уваги мешканців Криворізької територіальної громади. З питаннями якості електромереж, проблем з напругою, або пломбуванням ви можете звернутися за телефоном ДТЕК Донецькі електромережі - 0994500473

Компенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю До уваги

Компенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

• Переглядів: 83

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці (далі – Міжрегіональне управління) повідомляє що Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 № 893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю» затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі – Порядок).