ПРО СПЕЦІАЛЬНІ ПЕНСІЇ – КОМУ ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ, НА ЯКИХ УМОВАХ

• Переглядів: 166

В системі пенсійного забезпечення України, крім пенсій за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника, які призначаються відповідно до Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі–Закон № 1058), існує ще один вид пенсійних виплат–спеціальні пенсії.

ПРО СПЕЦІАЛЬНІ ПЕНСІЇ – КОМУ ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ, НА ЯКИХ УМОВАХ

• Переглядів: 167

ЯК ЗМІНИТИ ДАНІ В РЕЄСТРІ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ?

• Переглядів: 172

Реєстр застрахованих осіб – це унікальний автоматизований банк даних. Він створений для єдиного обліку фізичних осіб, які підлягають соціальному страхуванню. Від точності даних у ньому залежить, як будуть реалізовуватися Ваші соціальні гарантії.

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

• Переглядів: 161

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

• Переглядів: 161

Частиною четвертою статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачено щорічний перерахунок пенсії з 01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж. Перерахунок пенсії проводиться: - без додаткового звернення особи до органів Пенсійного фонду України; - особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку) пенсії пройшло не менш ніж два роки.

ПЕНСІЙНА СИСТЕМА УКРАЇНИ

• Переглядів: 278

Система пенсійного забезпечення в Україні складається з трьох рівнів. На сьогодні працює перший і третій.

Про подання податкового розрахунку

• Переглядів: 215

Наказом Міністерства фінансів України від 15 грудня 2020 року № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» (далі – Наказ № 773) у новій редакції викладено оновлену форму квартальної звітності з єдиного внеску та форми №1ДФ, яка отримала назву «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску» (далі – Розрахунок).та фактично включила до свого складу колишні таблиці Звіту з ЄСВ.

ЗМІНИ ЩОДО ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ ТА НЕДООТРИМАНОЇ ПЕНСІЇ

• Переглядів: 248

З 1 квітня 2021 року виплата допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України здійснюється виключно через уповноважені банки.