Одноразове декларування: ставку збору можливо знизити

• Переглядів: 184

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

Повідомлення за ф № 20-ОПП: зміни відомостей про об’єкт оподаткування

• Переглядів: 180

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що відповідно до п.63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку. Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Повідомлення про такі об’єкти оподаткування подається за формою № 20-ОПП.

Одноразове декларування: як розрахувати базу для нарахування збору щодо валютних цінностей?

• Переглядів: 229

Увага! З 01 січня 2022 року розширено коло суб’єктів господарювання, які мають застосовувати РРО та/або ПРРО?

• Переглядів: 166

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що  з 01 січня 2022 року суттєво розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО).

Ліцензування оптової та роздрібної торгівлі пальним: перелік необхідних документів

• Переглядів: 199

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що виробництво пального (в тому числі переробка нафти), оптова торгівля пальним, зберігання пального та зберігання пального для власних потреб, роздрібна торгівля пальним (АЗС) згідно зі статтею 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» (далі Закон № 481) підлягає обов’язковому ліцензуванню.

Одноразове декларування: від якої відповідальності звільняється декларант?

• Переглядів: 171

Одноразове декларування: які санкції передбачені за несплату  або сплату в неповному обсязі суми збору?

Одноразове декларування: які санкції передбачені за несплату або сплату в неповному обсязі суми збору?

• Переглядів: 189

Спеціалізовані РРО: до відома суб’єктів господарювання, що реалізують пальне

• Переглядів: 163

Шановні платники! Державна податкова служба України інформує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним на АЗС за допомогою спеціалізованих РРО зобов’язані проводити розрахункові операції із використанням режиму попереднього програмування обліку кількості пального.

У тренді: на Донеччині зростає число користувачів програмних РРО

• Переглядів: 182

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що на сьогодні   808 платників податків Донеччини у бізнесовій діяльності використовують 983 програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – програмні РРО).

Одноразове декларування: як сплатити збір з одноразового (спеціального)  декларування трьома частинами?

Одноразове декларування: як сплатити збір з одноразового (спеціального) декларування трьома частинами?

• Переглядів: 219