Використання РРО/ПРРО: платні медичні послуги

• Переглядів: 218

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що платні послуги у сфері охорони здоров’я з початку 2021 року повинні надаватись фізичними особами – підприємцями, у тому числі і платниками єдиного податку,  виключно із застосуванням РРО.

До уваги платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин!

• Переглядів: 202

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Державна податкова служба України на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/469210.html надає важливу інформацію для платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

Зберігання пального потребує ліцензії

• Переглядів: 242

Шановні платники! Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального на території України визначено Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» зі змінами та доповненнями (Далі – Закон № 481).

Особливості оподаткування ПДВ сільгосппродукції: молоко незбиране

• Переглядів: 220

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує. ДПС України з урахуванням висновків, наданих Державною митною службою України листом від 16.03.2021 № 15/15-04-01/8.16/944 та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України листом від 13.04.2021 № 3101-06/22176-03, надає роз’яснення щодо особливостей застосування ставки податку на додану вартість у розмірі 14 відсотків до операцій з постачання молока незбираного.

ПДВ:пільгове оподаткування операцій в рамках проектів НАТО

• Переглядів: 176

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує. З метою застосування норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у частині оподаткування ПДВ, враховуючи положення Угоди між Урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус Представництва НАТО в Україні (далі – Угода), ратифікованої Законом України від 04 лютого 2016 року № 989-VIII, ДПС України надано роз’яснення щодо особливостей звільнення від оподаткування ПДВ операцій, які здійснюються у рамках реалізації проектів, що фінансуються НАТО.

ПДВ: податкова консультація Мінфіну з оподаткування програмної продукції

• Переглядів: 197

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2021 № 238 затверджена узагальнююча податкова консультація з деяких питань оподаткування ПДВ (далі – УПК № 128 ).

До уваги платників! 9 червня 2021 року – граничний термін подання заяви на списання штрафних санкцій та пені

• Переглядів: 189

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Закон України від 04.12.2020 № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072) доповнено підрозділом 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі Кодекс).

Об’єднана звітність: порядок виправлення помилок

• Переглядів: 245

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що на виконання вимог Законів України від 19 вересня 2019 року № 115-ІХ та № 116-ІХ наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 року № 4 (із змінами) затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок його заповнення. Нова форма почала діяти з 1 квітня 2021 року.