Рушійна сила змін: з нагоди Дня молоді відбувся Український молодіжний форум

Протягом 10-12 серпня на Київщині проходив Український молодіжний форум «Вільні мріяти», який зібрав понад 350 активних молодих людей - молодіжних працівників та працівниць, представників та представниць органів місцевого самоврядування зі всієї України.

До події доєдналася Ольга Швець, фахівець гуманітарного відділу, голова молодіжної ради при Криворізькій сільській раді.

Протягом трьох днів форуму його учасники та учасниці обмінювалися досвідом, напрацьовували ідеї щодо залучення молоді до розвитку та відбудови країни. Підсумкові матеріали форуму були передані громадськості та державним структурам, щоб сприяти подальшому розвитку молодіжної діяльності та формуванню Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2026-2030 роки.

Захід організовано Радою з молодіжних питань при Президентові України у тісній співпраці з Міністерством молоді та спорту України, у взаємодії з Офісом Президента України, а також за підтримки низки міжнародних партнерів.