Про перебіг циклу зустрічей з протидії вигорання у молодіжній роботі

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що у липні 2024 року продовжуються обласні зустрічі курсу навчання з теми «Протидія вигорання у молодіжній роботі».

На заході, який відбувся на початку місяця, присутні ознайомилися з поняттям “Дебрифінг” як форми кризової інтервенції, що являє собою особливим чином організоване обговорення в групах, які спільно пережили стресову або трагічну подію.

Участь у черговій зустрічі взяла фахівець гуманітарного відділу Ольга Швець.

Молодіжні працівники низки громад області пропрацювали основні етапи дебрифінгу, умови та особливості роботи у групах.

Мета дебрифінгу – мінімізувати ймовірність важких психологічних наслідків після стресу.

Онлайн-тренінг пройшов в межах обласного освітнього проєкту «Когорта» для молодіжних працівників та працівниць Донеччини, який заснований на основі проміжних результатів обласного опитування молоді та молодіжних працівників Донецької області, який проводився Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за участі управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ облдержадміністрації.