Представники гуманітарного відділу взяли участь в обласній нараді

Традиційно, у вівторок, в онлайн-режимі відбулася чергова нарада департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Цього тижня зустріч була присвячена питанням приймання на бухгалтерський облік майна (ноутбуків), що надійшло в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги.

До участі в заході долучилися головний бухгалтер гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Любов Глєбська та фахівець централізованої бухгалтерії відділу – Людмила Тилик.

Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи/дитячого садка, особливо під час дистанційного навчання, є одним із провідних напрямків роботи очільників органів управління освітою та керівників навчальних закладів.