ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА КРИВОРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ АННИ ЧЕРКАШИНОЇ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні мешканці Криворізької громади!

28 років тому, 28 червня 1996 року, відбулася важлива подія в житті українського народу –– прийнято Основний Закон держави – Конституцію. Цей документ увійшов у наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності та соборності, закріпивши прагнення українського народу жити у власній суверенній державі.

Шлях до прийняття Конституції України був непростим. Ось і зараз нам доводиться виборювати можливість жити у вільній державі. Саме у ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, мову, кордони, права кожного громадянина України.

Щиро бажаю Україні Перемоги, миру, злагоди та розквіту! Нехай попереду буде лише світле майбутнє! Зі святом, з Днем Конституції!

начальник Криворізької сільської

військової адміністрації Анна ЧЕРКАШИНА