У червні відбулися відкриті консультування обласного краєзнавчого музею

Наприкінці червня поточного року відбулися відкриті консультування з тем: “Як збирати інформацію про полеглих військових” та “Як увічнювати пам’ять про полеглих військових та жертв російсько-української війни”, організовані Донецьким обласним краєзнавчим музеєм.

Заходи об’єднали працівників культури Донецької, Миколаївської, Полтавської, Київської та інших областей. Долучилися люди, які прагнуть забезпечити збереження пам’яті про загиблих захисників України.

Спікери зустрічей розповіли про платформу пам’яті Меморіал, принципи її роботи, підкреслюючи важливість правильного підходу до збору інформації про полеглих військових. Також обговорювалися основні напрямки вшанування пам’яті про учасників, жертв та події війни.

Участь у заходах взяли представники активної молоді Криворізької громади з числа працівників гуманітарного відділу.

Висловлюємо щиру подяку запрошеним експертам за цінні рекомендації!