Список кандидатів до складу молодіжної ради при Криворізькій сільській раді, яких допущено до участі в установчих зборах

1. ВЛАДИКО Олена - вихователь ДНЗ № 3 «Казка» Криворізької сільської ради.
2. ГОЛОВЦОВА Олена - соціальний педагог ОЗО «Добропільський ліцей» Криворізької сільської ради.
3. ЄРМОЧЕНКО Валентина - організатор культурно - дозвільної діяльності Криворізького сільського будинку культури.
4. ІВАНЕНКО Дар’я - заступник директора з навчально - виховної роботи Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради.
5. ПАРАЩЕНКО Вероніка - представник молодіжного центру «Нове покоління» Криворізької сільської ради.
6. ТЮТЮННИК Ганна - вихователь дошкільної групи Шилівської філії ОЗО «Добропільський ліцей» Криворізької сільської ради.
7. ШВЕЦЬ Ольга - фахівець І категорії загального відділу гуманітарного відділу Криворізької сільської ради.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які будуть особисто присутні на установчих зборах 19.06.2024.