Відбулося засідання координаційного центру підтримки цивільного населення при Криворізькій СВА

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.

17 червня поточного року у форматі відеоконференції проведено чергове засідання координаційного центру підтримки цивільного населення при Криворізькій сільській військовій адміністрації.

До участі в онлайн-заході долучилася начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас, яка підвела підсумки 2023-2024 навчального року, а також розповіла про плани щодо організації освітнього процесу на наступний навчальний рік.

Також під час зустрічі розглядалися інші нагальні питання, в тому числі: забезпечення гуманітарною допомогою ВПО, надання матеріальної допомоги, прийнято відповідні рішення та надано окремі доручення.