23 травня відбулася низка онлайн-заходів

  • 27

23 травня 2024 року в онлайновому режимі проведено низку заходів, а саме: нараду щодо формату надання освітніх послуг та організації роботи освітніх консультаційних пунктів на території області в умовах воєнного стану, засідання колегії та семінар-нараду управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, а також робочу зустріч з керівниками закладів освіти Криворізької сільської ради.

Участь у зазначених заходах взяли начальник гуманітарного відділу Лариса Грибаускас, головний спеціаліст відділу Тетяна Стащенко, відповідальні фахівці відділу та керівники підпорядкованих навчальних закладів.

Під час обласних онлайн-нарад обговорювалися актуальні питання: робота ОКП з урахуванням безпекової ситуації, підсумки роботи обласних закладів спортивного профілю, розвиток окремих видів спорту у Донецькій області.

На нараді, ініційованій гуманітарним відділом, з керівниками шкіл і дитячих садків були обговорені питання: завершення поточного навчального року, планування роботи у літній період, оздоровлення дітей шкільного віку та інші, надано відповідні доручення.