16 травня відбулись обласні онлайн-заходи

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома.

16 травня 2024 року в режимі онлайн відбулися: підсумковий захід, присвячений Дню вишиванки, та навчання секретарів молодіжних рад, організовані відповідними обласними управліннями.

До участі в заходах долучилися начальник гуманітарного відділу Лариса Грибаускас, головний спеціаліст відділу Тетяна Стащенко, а також активна молодь з числа працівників закладів громади.

В рамках обласної акції з нагоди відзначення Дня вишиванки силами мешканців територіальних громад, зокрема Криворізької сільської, та різних творчих об’єднань було створено понад 50 фотозон із закодованими словами: ''ВОЛЯ'', ''ДОЛЯ'', ''ДОНЕЧЧИНА''. Велику кількість робіт було представлено на підсумковому онлайн-заході, що відбувся 16 травня, в день свята. Тепер креативні фотозони наших земляків прикрашають усю Україну.

Нагадуємо, що триває створення молодіжної ради при Криворізькій сільській раді. З метою надання інформаційно-методичної підтримки у травні було проведено навчання секретарів молодіжних рад області.