Звернення начальника Криворізької сільської військової адміністрації Анни ЧЕРКАШИНОЇ до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Щороку в Україні третя неділя травня присвячена Дню пам'яті жертв політичних репресій.

Мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», було страчено або приречено на тортури і голодну смерть на засланні.

Кривавий вир репресій, депортацій, колективізації та голодоморів не оминув, мабуть, жодної української родини. Але багато років наші бабусі та дідусі боялись про це навіть згадувати.

Це був час зневіри, відчаю та безнадії.

Гортаючи трагічні сторінки історії, ми розуміємо, що будь-який тоталітарний режим веде до знецінення людського життя та гідності. Але нікому не вдалося зламати вільний дух українського народу!

І сьогодні Захисники України стоять на захисті свого вибору, честі, свободи заради майбутнього, заради минулого.

Ми вистоїмо і дамо відсіч агресору! Усі українські землі буде визволено!

Непохитної віри усім нам у щасливе майбутнє рідної України!

Схилимо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій, а також за визволення та повернення додому сучасних в’язнів.

Наш обов’язок – пам’ятати кожного!

Разом ми сильні! Україна переможе!

начальник Криворізької сільської

військової адміністрації Анна ЧЕРКАШИНА