Відбулись обласні заходи за участю представників гуманітарного відділу

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 30 квітня 2024 року у дистанційному форматі проведено заходи: семінар-практикум «Ментальне здоров’я: інструменти самодопомоги та підтримки користувачів» та традиційна нарада департаменту освіти і науки.

На семінарі, організованому Донецькою обласною бібліотекою для дітей за підтримки управління культури і туризму облдержадміністрації, фахівцям сфери культури регіону розповіли про роль бібліотек у підтримці ментального здоров’я у суспільстві, ресурси та інструменти, створення груп психологічної взаємодопомоги. В рамках заходу також відбувся практикум зі збереження ментального здоров’я від кризової психологині Оксани Трибун.

Чергова зустріч керівників органів управління освітою була присвячена питанням нормативного забезпечення організованого закінчення 2023-2024 навчального року.

До участі в онлайн-заходах доєдналися працівники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які курують напрямки освіти та культури.