Представники громади постійно підвищують свою кваліфікацію

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома.

24 квітня поточного року відбувся онлайн-тренінг «Оцінка потреб та перенаправлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми».

Захід проведено у межах проєкту «Комплексне реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації, гендерно зумовленого насильства, а також тих, чиї права були порушені внаслідок війни, у Донецькій області», який реалізовується громадською організацією «Альянс за громадянські права» за сприяння Донецької облдержадміністрації, за підтримки МОМ та фінансування Агенства США з міжнародного розвитку USAID та Міністерств закордонних справ Норвегії.

Участь у навчанні взяла фахівець гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Ольга Швець.

Протягом 4-х годин інтенсиву учасники низки громад Покровського району обговорювали такі питання: поточна ситуація щодо ПТЛ, законодавство в сфері ПТЛ, ідентифікація постраждалих, визначення критеріїв ризиковості для потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та ін.