У режимі онлайн проведено місцеві та обласні заходи

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома.

23 квітня 2024 року в режимі онлайн відбулися такі заходи: засідання координаційного центру підтримки цивільного населення при Криворізькій сільській військовій адміністрації та нарада департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

На заходах були присутні начальник гуманітарного відділу Лариса Грибаускас і фахівець відділу Наталя Верем’єва.

Порядок денний засідання КЦ при СВА передбачав розгляд питань: надання соціальних послуг на території громади, створення координаційної ради з питань української національної ідентичності, надання матеріальної допомоги та інші.

На обласній нараді опрацьовано накази Міністерства освіти і науки України від 07.03.2024 № 276 «Про затвердження Стратегічного плану діяльності Міністерства освіти і науки України до 2027 року» та від 08.03.2024 № 280 «Про затвердження деталізованого плану заходів Міністерства освіти і науки України з виконання плану пріоритетних дій Уряду на 2024 рік».