Відбулися обласні заходи за участю молоді громади

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома.

З метою розвитку компетентностей представників молодіжних консультативно-дорадчих органів, органів учнівського та студентського самоврядування, підвищення знань, навичок і компетентностей представників молодіжних центрів/просторів області 19 квітня проведено інформаційну зустріч.

Лілія Золкіна, начальник управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, провела опитування щодо стану молодіжної роботи в регіоні, надала рекомендації стосовно покращення якості надання послуг молоді під час дії воєнного стану.

Для молодіжних працівників Донеччини за ініціативою обласного дитячо-молодіжного центру пройшло онлайн-навчання з теми “Перша психологічна допомога”.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з основами першої психологічної допомоги, дізналися, як підготуватись до надання такої допомоги, як правильно її надати, як зрозуміти, що людина потребує допомоги та ін.

До участі у вказаних заходах долучилися молоді люди - працівники відділів і закладів Криворізької сільської ради.