18 квітня відбулася низка онлайн-заходів

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 18 квітня 2024 року в режимі онлайн проведено такі заходи: консультативну нараду управління культури і туризму облдержадміністрації, робочу зустріч з питань координації гуманітарної відповіді на ГЗН у Донецькій області та черговий вебінар проєкту «Decide».

Учасниками заходів від Криворізької громади стали начальник гуманітарного відділу Лариса Грибаускас і відповідальні особи відділу.

Під час зустрічей розглядалися актуальні питання:

• щодо проведення культурномистецької акції «Вишиваю волю – вишиваю долю» до Дня вишиванки,
  • доступ до послуг у сфері сексуального і репродуктивного здоров’я для постраждалих від гендерно зумовленого насильства у Донецькій області,
  • алгоритм прийняття рішень під час реорганізації закладів загальної середньої освіти.