Культура після перемоги: за такою темою відбувся обласний семінар

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

17 квітня поточного року в онлайновому форматі проведено обласний семінар «Українська культура після перемоги: мрії, перспективи, реалії».

Модератором зустрічі виступив Артем Ловягін, заступник директора з методичної роботи Донецького обласного навчально-методичного центру культури.

Участь у заході взяли фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які опікуються питаннями сфери культури.

Повномасштабне вторгнення російських військ на територію України стало каталізатором багатьох культурних процесів. Небувале зростання рівня зацікавленості історією нашої країни, масовий перехід на українську мову та докорінна зміна ставлення до української ідентичності.

Дистанціювання від російської культури, незалежність від неї й самодостатність не просто наближають нашу Перемогу, а роблять її повноцінною й остаточною. Адже це не лише допоможе повернути загарбані території, а й унеможливить зазіхання на них у перспективі, бо зможемо відвоювати головне – розум і душі людей.